Wycieczka z Toyotą, część druga.

Już po raz drugi w tym roku szkolnym dzieci z klas II a i II c z PSP nr 37 w Wałbrzychu mogły pojechać na wycieczkę dzięki dotacji z Toyoty. Tak jak i poprzednio, dofinansowanie zdobył p. Przemysław Szymków, który jest pracownikiem i wolontariuszem TMM, a prywatnie tatą jednego z uczniów. Tym razem mali uczniowie odwiedzili Góry Stołowe i Park Dinozaurów. Dzieciaki dzielnie maszerowały po Krainie Liczyrzepy, po drodze napotykając skały, które gdy się im przyjrzały i ożywiły odrobiną dziecięcej fantazji okazały się Mamutami czy Kwokami. Bez obaw pokonali blisko 800 schodów, by dotrzeć na szczyt Szczelińca Wielkiego i móc podziwiać z niego piękny widok. Po powrocie z gór na maluchy czekało spotkanie oko w oko w prehistorycznymi jaszczurami w Parku Dinozaurów. Niech za podsumowanie wycieczki służą dołączone zdjęcia, na których widać zadowolonych uczestników wypadu.

Iwona Krzywda, Joanna Zachariasz