Przegląd Gazetek Klas Młodszych ,,Pismaczek”

25 lutego 2012 roku w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu odbył się już 7 Przegląd Gazetek Klas Młodszych ,,Pismaczek”. Redakcję naszej  gazetki ,,Szkolne co nieco” reprezentowali uczniowie klasy III b Magdalena Matejuk, Amelia Wierzbowska i  Kacper Małecki. Jurorom gazetki bardzo podobały się. Wszystkie były starannie wydane, zawierały interesujące artykuły i piękne ilustracje, co potwierdziła jedna z jurorek – redaktor Tygodnika Wałbrzyskiego p. Elżbieta Gargała. Najciekawsze okazało się zadanie realizowane przez uczestników spotkania. Dzieci przeprowadziły wywiady z Paniami: Wiosną, Lato, Jesienią i Zimą. Wszystkie wywiady zawierały interesujące informacje, były dynamiczne i dowcipne.

Jolanta Jaroń