Bal karnawałowy

20 lutego 2012 roku w PSP nr 37 w Wałbrzychu odbył się bal karnawałowy przebierańców. Dzieci przyszły ubrane w stroje wróżek, księżniczek, zwierzątek, czarownic i super bohaterów. Wszyscy bawili się wspaniale między innymi za sprawą klauna, w którego rolę wcielił się radny Rady Miasta Wałbrzycha – Pan Piotr Kwiatkowski. Uprzyjemnił nasz bal skoczną muzyką, żartami i zabawami. Dodatkowo, swoje wynagrodzenie za zorganizowanie balu, przekazał na leczenie chorego na guza mózgu ucznia naszej szkoły – Kubusia, za co serdecznie dziękujemy!

W czasie balu dzieci mogły też spróbować szczęścia w loterii fantowej i kupić pyszne ciasta, pieczone przez rodziców. Było też malowanie twarzy. Za pomoc w loterii fantowej, licznie przyniesione fanty, upieczone ciasta oraz poświęcony czas serdecznie dziękujemy Rodzicom!

Cały dochód z balu został przekazany rodzicom Kubusia, za co z całego serca wszystkim dziękują.

Luiza Górzyńska

Jolanta Jaroń