UWAGA !!!

Trwają zapisy dzieci do klas 0 i I . Zapraszamy codziennie od godz. 800 do 1500. Przyjmujemy również  zapisy telefonicznie - 074 666 34 25. Do zobaczenia.

Marcowi laureaci.

Nasi uczniowie zajęli wysokie lokaty w OGÓLNOLOLSKIEJ OLIMPIADZIE Z JĘZYKA POLSKIEGO. Mamy aż trzech laureatów, a pozostali uczniowie byli tuż, tuż. Zobaczcie sami.

II miejsce - Paula Czajkowska

III miejsce - Michał Biały,

Małgorzata Łachmacka

VI miejsce - Michał Olszewski

Aldona Wojciechowska

X miejsce - Agata Klich

Jakub Dymon

Michał Rogoża

XII miejsce - Piotr Miłosz

XIV miejsce - Emanuel Kułaga

XVII miejsce - Wiktor Mucha

XX- XXIX miejsca - Ola Mackiewicz, Agata Stępień, Alicja Kierepka, Patrycja Krzywda, Jakub Niewiadomski, Ewelina Lewandowska, Kasia Marcinkowska.

W olimpiadzie brało udział ponad 1700 osób. GRATULUJEMY.

Praca wre!

Projekt „Wałbrzych- moja mała Ojczyzna”- prace trwają, przygotowujemy prezentację!

Znów o nas głośno. Wizytę uczniów z II a pod opieka wychowawcy  u prezydenta miasta Wałbrzycha pana Piotra Kruczkowskiego opisano na stronie internetowej urzędu miasta. Szczegóły o pracy nad projektem w ikonie „Bierzemy udział w ..”

strona główna  |  do góry  |